Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  










about us
Pozdravljeni na forumu Oglaševanje. Forum je nastal izpod rok adminke,katere ime je neznano. Prevzela ga je lolish in uspelo ji ga je obdržati vse do zdaj kljub vzponom in padcem ter menjavi teama. In danes forum še vedno obstaja in postaja iz dneva v dan boljši. Tukaj si lahko preberete zgodovino foruma. Vas zanima torej, čemu je forum sploh posvečen? Namenjen je promoviranju vaših forumov in splošni pomoči pri njihovi izdelavi, zato boste tukaj našli ogromno kod, vodičev, nasvetov in vsega kar potrebujete. Če pa niste ljubitelj izdelovanja forumov, imamo za vas pripravljenja tekomvanja, trače in debate o različnih temah ter še veliko drugih zanimivih tem. Smo te zdaj prepričali ? Kaj še čakaš? Registriraj se in se zabavaj z nami! Ali kot pravi naš forumski moto:
Wanna be famous? Follow us!







test user
nick: Testni uporabnik
geslo: oglasevanje







text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text



















 

 Chat about graphic

Go down 
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Chat about graphic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Chat about graphic   Chat about graphic EmptyNed Apr 15, 2012 12:34 pm

Chat about graphic
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Chat about graphic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat about graphic   Chat about graphic EmptyNed Apr 15, 2012 12:35 pm

Amm ta Nika Alexandira Sheppard je moja sekica tako da ne bo tolko aktivna ker mam jaz v glavnem komp sam,da veš

Glede odzadja bi ajz dala takot so prvi trije men je lepše Smile
Glede kakega widgetsa da damo kau letni čas a veš Smile pa pol ne vem maš e kaki predlog ?
Pa jaz bi predlagala da mal zmanjšamo pogoje oglaševanja pasico
Ok lolish se opravičujem za zaporedne jaz sn si šla prebrat vse poste kaj so spadali od to temo in ugotovila da ste v pol lta pridobili sam 39 članov zato bi blo treba marsikaj spremenit kaj meniš ? Smile mam par idej

NAREDIMO :
nove stopnje
nove opozorilne stopnje
neko navigacijo
Nazaj na vrh Go down
lolish




Število prispevkov : 2
Join date : 04/07/2011

Chat about graphic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat about graphic   Chat about graphic EmptyNed Apr 15, 2012 1:17 pm

glede ostalega sem ti odpisala že na onem forumu
kar pa se tiče novih članov, pa smo malo pozabili na promocijo, zato je bilo tako malo članov..
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Chat about graphic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat about graphic   Chat about graphic EmptyNed Apr 15, 2012 2:32 pm

Ja sn vidla pač fajn bi blo da naredimo čimprej eno rpenovco ker so jo že zdaj skoraj vsi forumi pa grafika je prva ki privabi člana sam zato in v widgetsih so ful kjut kontakti ko si dala Smile
Nazaj na vrh Go down
lolish




Število prispevkov : 2
Join date : 04/07/2011

Chat about graphic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat about graphic   Chat about graphic EmptyNed Apr 15, 2012 3:03 pm

prenova nima nobene veze, treba je več oglaševati
pa kot sem že rekla, ni nobene sileda bi morali takoj narediti prenovo, ker smo tole zeleno nastavili šele pred kratkim!!
poleg tega pa je forum v zadnjem tednu doživel preveč sprememb in se mora najprej navaditi na tisto in šele nato bomo lahko spet kaj spreminjali, ker drugače se počai marsikdo več niti ne bo znašel na forumu
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Chat about graphic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat about graphic   Chat about graphic EmptyNed Apr 15, 2012 3:05 pm

ok v redu to se ti odločaj Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Chat about graphic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat about graphic   Chat about graphic Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Chat about graphic
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 ::  -
Pojdi na: